III. FEKVENYOMÓ SEBI GYM KUPA - BAJNOKSÁGI EREDMÉNYJELZŐ TÁBLA
HELYEZ NÉV KONDITEREM HELYSÉG SZÜL.ÉV KORCSOPORT SÚLYCSOP SÚLY KEZDŐ FOGÁS 2. FOGÁS 3. FOGÁS EREDMÉNY
NŐI VERSENYZŐK










I. Rohrmann Katalin Gruber's Gym Budapest 1953 masters II. -80 75,0 kg 85 kg 90 kg 92,5 kg 90 kg
II. Németh Zsuzsa Gruber's Gym Budapest 1955 masters II. -70 66,3 kg 77,5 kg 80 kg 82,5 kg 80 kg
III. Schopf Dóra Atlasz SC. Nagytétény 1974 felnőtt -60 48,8 kg 57,5 kg 62,5 kg 65 kg 62,5 kg
MASTERS I. -90 kg










I. Fülöp Zoltán Pulzus Tatabánya 1969 masters I. -90 89,0 kg 105 kg 110 kg 120 kg 120 kg
MASTERS I. -100 kg










I. Jenei Attila MASTERS ABSZOLÚT Pulzus Tatabánya 1970 masters I. -100 100,0 kg 155 kg 160 kg 165 kg 165 kg
II. Bugyi János egyéni induló Szolnok 1964 masters I. -100 92,1 kg 130 kg 140 kg 140 kg 130 kg
MASTERS I. -110 kg










I. Bugyi László egyéni induló Szolnok 1964 masters I. -110 100,5 kg 150 kg 155 kg 157,5 kg 157,5 kg
II. Vankó János egyéni induló Tatabánya 1964 masters I. -110 109,8 kg 145 kg 150 kg 157,5 kg 157,5 kg
III. Nagy Imre egyéni induló Tápióbicske 1962 masters I. -110 103,4 kg 130 kg 137,5 kg - 137,5 kg
MASTERS I. +125 kg










I. Együd János Delta GYM Vác 1967 masters I. +125 129,6 kg 160 kg 170 kg 180 kg 170 kg
MASTERS II. -70 kg










I. Dávid Rudolf egyéni induló Dunaharaszti 1953 masters II. -70 68,7 kg 100 kg 105 kg - 105 kg
MASTERS II. -80 kg










I. Verebi István Gruber's Gym Budapest 1951 masters II. -80 74,7 kg 107,5 kg 112,5 kg 115 kg 115 kg
II. Harkály László AVAS SK. ???? 1952 masters II. -80 84,4 kg 105 kg 112,5 kg 115 kg 112,5 kg
MASTERS II. -90 kg










I. Kozma László egyéni induló Tápióbicske 1957 masters II. -90 90,0 kg 110 kg 110 kg 115 kg 110 kg
MASTERS II. -110 kg










I. Losonczi Sándor egyéni induló Tápióbicske 1952 masters II. -110 104,0 kg 100 kg 105 kg 110 kg 105 kg
MASTERS III. -80 kg










I. Baranyai József LEGIDŐSEBB VERSENYZŐ Gruber's Gym Budapest 1940 masters III. -80 76,4 kg 92,5 kg 97,5 kg 100 kg 97,5 kg
MASTERS III. -90 kg










I. Kovács József egyéni induló Piliscsaba 1948 masters III. -90 89,6 kg 120 kg 130 kg 135 kg 135 kg
IFJÚSÁGI -60 kg










I. Lehoczki Máté Huber Fitness Budapest 1992 ifjúsági -60 59,2 kg 50 kg 60 kg 70 kg 60 kg
IFJÚSÁGI -70 kg










I. Puskás Benjámin Sebi GYM SE. Isaszeg 1995 ifjúsági -70 67,2 kg 75 kg 77,5 kg 80 kg 80 kg
- Nebehaj Dávid Atlasz SC. Nagytétény 1992 ifjúsági -70 65,5 kg 110 kg 110 kg 110 kg -
IFJÚSÁGI -80 kg










I. Pupos Tibor IFJÚSÁGI ABSZOLÚT egyéni induló Tóalmás 1993 ifjúsági -80 79,8 kg 140 kg 150 kg 150 kg 140 kg
IFJÚSÁGI -90 kg










I. Balogh Erik LEGFIATALABB VERSENYZŐ egyéni induló Piliscsaba 1995 ifjúsági -90 89,9 kg 110 kg 120 kg 130 kg 120 kg
IFJÚSÁGI -100 kg










I. Surin Zsolt Delta GYM Vác 1993 ifjúsági -100 98,1 kg 115 kg 120 kg 130 kg 120 kg
IFJÚSÁGI -110 kg










I. Együd Dorián Delta GYM Vác 1993 ifjúsági -110 100,6 kg 80 kg 90 kg 95 kg 90 kg
JUNIOR -70 kg










I. Simon Máté Familia Fitness Budapest 1988 junior -70 68,3 kg 110 kg 120 kg 130 kg 120 kg
II. Galgóczi Gergely egyéni induló Budapest 1989 junior -70 65,4 kg 95 kg 100 kg 105 kg 100 kg
JUNIOR -80 kg










I. Csalami Norbert egyéni induló Tápiószele 1987 junior -80 78,8 kg 130 kg 135 kg 140 kg 140 kg
II. Rappay Máté egyéni induló Tápióbicske 1987 junior -80 80,0 kg 135 kg 140 kg 140 kg 140 kg
III. Szabó László egyéni induló ???? 1991 junior -80 77,6 kg 122,5 kg 130 kg 135 kg 135 kg
IV. Varga Péter Bertalan ÉTESZ SE. Érd 1989 junior -80 73,0 kg 75 kg 80 kg 85 kg 80 kg
V. Czupár Tamás egyéni induló Oroszlány 1990 junior -80 72,3 kg 70 kg 72,5 kg 75 kg 75 kg
JUNIOR -90 kg










I. Gembiczki Attila Familia Fitness Budapest 1986 junior -90 82,0 kg 150 kg 155 kg 160 kg 160 kg
II. Váczi Norbert Atlasz SC. Nagytétény 1990 junior -90 87,1 kg 130 kg 135 kg 140 kg 140 kg
III. Varga Viktor Atlas Gyöngyös 1990 junior -90 88,9 kg 130 kg 140 kg 140 kg 130 kg
IV. Hényel Péter Sebi GYM SE. Isaszeg 1987 junior -90 88,5 kg 115 kg 120 kg 120 kg 120 kg
V. Mecséri Zoltán Atlasz SC. Nagytétény 1987 junior -90 89,3 kg 110 kg 115 kg 117,5 kg 117,5 kg
VI. Varga Ferenc ÉTESZ SE. Érd 1987 junior -90 81,9 kg 90 kg 95 kg 102,5 kg 95 kg
JUNIOR -100 kg










I. Szén József JUNIOR ABSZOLÚT Atlas Gym Gyöngyös 1987 junior -100 96,2 kg 175 kg 182,5 kg 190 kg 182,5 kg
II. Maksa Levente Atlas Gym Gyöngyös 1990 junior -100 97,2 kg 165 kg 172,5 kg 177,5 kg 177,5 kg
III. Seres Imre Gruber's Gym Budapest 1988 junior -100 93,2 kg 170 kg 175 kg 182,5 kg 175 kg
IV. Hernyes Dávid Sebi GYM SE. Isaszeg 1987 junior -100 99,8 kg 125 kg 130 kg 135 kg 130 kg
JUNIOR -125 kg










I. Hevesi Olivér Atlasz SC. Nagytétény 1991 junior -125 112,2 kg 160 kg 167,5 kg 172,5 kg 172,5 kg
FELNŐTT -70 kg










I. Deli Norbert Balázsi SE. Tatabánya 1981 felnőtt -70 69,0 kg 140 kg 145 kg 150 kg 150 kg
II. Kaiser Krisztián Power Station SE. Budakeszi 1977 felnőtt -70 67,0 kg 115 kg 120 kg 120 kg 120 kg
FELNŐTT -80 kg










I. Baráth János Atlas Gym Gyöngyös 1976 felnőtt -80 72,6 kg 150 kg 160 kg 167,5 kg 160 kg
II. Tokai Gábor Atlasz SC. Nagytétény 1980 felnőtt -80 70,5 kg 110 kg 115 kg 115 kg 110 kg
FELNŐTT -90 kg










I. Sebők Zsolt Pulzus Tatabánya 1982 felnőtt -90 81,9 kg 160 kg 165 kg 170 kg 170 kg
II. Krakszner Lénárd Gruber's Gym Budapest 1975 felnőtt -90 80,7 kg 145 kg 157,5 kg 162,5 kg 162,5 kg
III. Bojtár Tamás Sebi GYM SE. Isaszeg 1979 felnőtt -90 84,5 kg 140 kg 150 kg 155 kg 155 kg
IV. Nádasdi Tamás Sebi GYM SE. Isaszeg 1981 felnőtt -90 87,2 kg 145 kg 150 kg 155 kg 150 kg
V. Belvári Rajmund Delta GYM Vác 1979 felnőtt -90 80,5 kg 130 kg 135 kg 140 kg 140 kg
FELNŐTT -100 kg










I. Géresi Péter ÉTESZ SE. Érd 1977 felnőtt -100 99,4 kg 180 kg 190 kg 200 kg 200 kg
II. Vengring István Delta GYM Vác 1985 felnőtt -100 93,7 kg 110 kg 110 kg 115 kg 110 kg
FELNŐTT -110 kg










I. Karcsák Attila egyéni induló Szalonna 1981 felnőtt -110 107,3 kg 180 kg 187,5 kg 192,5 kg 187,5 kg
II. Mészáros András Light-Center Tata 1978 felnőtt -110 107,9 kg 180 kg 185 kg 187,5 kg 187,5 kg
FELNŐTT -125 kg










I. Likerecz Attila Light-Center Tata 1981 felnőtt -125 112,8 kg 180 kg 190 kg 202,5 kg 202,5 kg
II. Tábor Antal Delta GYM Vác 1979 felnőtt -125 111,1 kg 170 kg 177,5 kg 180 kg 180 kg
III. Széles Tibor egyéni induló ???? 1979 felnőtt -125 123,3 kg 160 kg 172,5 kg 172,5 kg 160 kg
FELNŐTT +125 kg










I. Havai Viktor FELNŐTT ABSZOLÚT LEGNAGYOBB NYOMÓ Sebi GYM SE. Isaszeg 1981 felnőtt +125 139,6 kg 210 kg 220 kg 230 kg 220 kg
II. Schönek Gábor Sebi GYM SE. Isaszeg 1977 felnőtt +125 173,0 kg 210 kg 220 kg 220 kg 210 kg
III. Szabó Zsolt Viktor Victory Gym Jászberény 1976 felnőtt +125 131,5 kg 190 kg 200 kg 200 kg 200 kg
IV. Kmeth Attila Pulzus Tatabánya 1979 felnőtt +125 148,2 kg 170 kg 175 kg 180 kg 180 kg