VIRTUÁLIS TÚRA A SEBI GYM-BEN »

Versenyek

Hely. Név Kor Súly Gugg. Hack Fny. Felh. Nyak. Húzod. Tolód. Bicepsz Össz. Wilks.

Gratulálunk a srácoknak!

2016.11.26. Ifi, junior, masters RAW fekvemyomó Magyar Bajnokság!
A tegnapi napon Debrecenben járt a csapat ahol a következő eredmények születtek:
Benjamin Puskás junior korosztályban a - 83 kg-os súlycsportban 157.5 kg-os nyomással az 1. helyen végzett így ismét bezsebelt egy Magyar bajnoki címet!
Nagy Ferenc masters I. korosztályban a - 120kg-os súlycsoportban 132.5 kg-os nyomással az 5. helyen végzett!
Tóth Zsolt a masters I. korosztályban a +1 20kg-os súlycsoportban170 kg-os nyomással a 3. helyen végzett!
Sebestyén János masters III. korosztályban a - 120 kg-os súlycsoportban 145 kg-os nyomással az 1. helyen, Abszolút kategóriában pedig a II. helyen végzett!
Gyönyörű eredmény 60év felett!

Mindenkinek gratulálunk!
Megyünk tovább, nincs megállás!

Fényképek »

Videók »

Hajrá Sebi GYM SE., hajrá Isaszeg!

Az elmúlt hétvégén az V. Atlas Sport felhúzó gálán indult csapatunk pár tagja Balassagyarmaton a Vitalitás SE. szervezésében!
A következő eredmények születtek:
Puskás Patrik a -105 kg ifjúsági korosztályban 195 kg-al 2. helyezett!
István Kardos -105 kg felnőtt korosztályban 210 kg-al 8. helyezett!
Csaba Csernyánszki -105 kg felnőtt korosztályban 275 kg-al 4. helyezett!
Viktor Havai +120 kg felnőtt korosztályban 272.5 kg-al 4. helyezett!

Fényképek »

A következő eredmémyek születtek a Fekvenyomó Magyar Bajnokságon:
- Sebestyén Tamás -120 kg-ban 293 kg új országos csúccsal nyerte a súlycsoportot és ezen felül az abszolút kategóriában is vitte az első helyet
- sajnos technikai problémák miatt nem sikerült a 305 kg-os kísérlete
- Havai Viktor +120 kg-ban 277,5 kg-mal testsúlykülönbség miatt a 2. helyen végzett
- abszolút kategóriában a 3. helyet sikerült elhozni.
Vitya sajnos vállsérüléssel küzd egy ideje.

Köszönjük Vass Gergely kolléga közreműködését!

Fényképek »

Havai Viktor videója a Youtube-on »

Sebestyén Tamás videója a Youtube-on »

Nincs megállás!

Puskás Benjamin a - 83 kg súlycsoport junior korosztályának Erőemelő MAGYAR BAJNOKA!
ABSZOLÚT kategóriában a III. helyen végzett.
600 kg összetettel zárta a mai napot.

Nagyon kiélezett és szoros küzdelem volt.
Ilyenkor megtérül a rengeteg edzés és a belefektetett energia!

Hajrá Sebi GYM SE. Hajrá Isaszeg!

Fényképek »

Puskás Banjámin videó »

Jól kezdődött az őszi versenyszezon!
Ifi, Masters Raw Erőemelő Magyar Bajnokságon indult a Sebi GYM SE. két masters versenyzője!
- 93 kg Tóháti Tibor 542,5 kg-os összettel masters 2 korosztályban I. helyezés, Abszolút kategóriában III. helyezést ért el! Tibi új országos csúcsot állitott be guggolásban,felhúzásban és összetettben!
- 120kg Tóth Zsolt 625 kg-os összetettel masters 1 korosztályban II. helyezés, Abszolút kategóriában III. helyezést ért el! Zsolti új egyéni csúccsal tért haza!

Fényképek »

Tóth Zsolt videó »

A hétvégén megrendezésre került Erőemelő Magyar és csapatbajnokságról vegyes érzelmekkel távoztunk.
Ugyanis volt akinek sikerült megjavítani eddigi egyéni csúcsait de volt akinek sérülés, fáradtság, fogyasztás vagy bármilyen más tényező miatt nem úgy jött össze a verseny ahogy tervezte.

Győrfi Zsolt a -83 kg súlycsoportban új egyéni összetett csúccsal: 507.5 kg-mal a 12. helyen végzett.
Puskás Benjámin a -83 kg súlycsoportban új egyéni összetett csúccsal: 595kg-mal a 3.helyen végzett.
Csernyánszki Csaba -93 kg súlycsoportban az 5. helyen végzett 647.5 kg összetettel, sajnos a tervezettől jóval elmaradva.
Sebestyén Tamás a -105 kg súlycsoportban a 2. helyen végzett 695 kg összetettel ami jóval elmaradt a tervezett eredménytől.
Ottlakán Tamás  a -120 kg súlycsoportban új egyéni összetett csúccsal: 542.5 kg-mal a 11. helyen végzett.
Tóth Zsolt a -120kg súlycsoportban a 10. helyen végzett 587.5 kg összetettel ami sajnos lényegesen kevesebb az eddigi legjobb eredményénél.
Havai Viktor a +120kg súlycsoportban új egyéni összetett csúccsal: 777.5 kg-mal az 1. helyen végzett!
Vitya 290.5 kg-os országos csúcskísérlet guggolása sajnos 2:1 arányban érvénytelen volt a 236kg-os országos csúcs kísérlet fekvenyomása szintén nem sikerült.

Csapatunk indult a csapatbajnokságon is de most csak a III. helyre volt elegendő a teljesítményünk!

DE PERSZE NINCS MEGÁLLÁS!
Hajrá Sebi GYM SE. Isaszeg!

Videók »
Fényképek »

1. nap

Puskás Benjámin a -83 kg-ban 150 kg-os nyomásával az 5. helyen végzett.
Nádasdi Tamás a -93 kg-ban 145 kg-os nyomással a 15. helyen végzett.
Mindkét súlycsoport rettentő népes és erős volt 17 és 18 indulóval.

2. nap

Csernyánszki Csaba 162.5 kg-ot nyomott ami új egyéni csúcs.
Csabi nem indult egyéni bajnokságon csak a csapatbajnokságon de teljesítményével a 7. helyen végzett volna.
Tóth Zsolt a -120 kg-os súlycsoportban a 9. helyen végzett 162.5 kg-os nyomásával.
Havai Viktor a +120 kg-os súlycsoportban 235 kg-os nyomással az 1. helyen végzett, abszolút kategóriában pedig a 2. helyet szerezte meg.
Vitya jött látott és aratott!

A csapatunk sajnos sérülés miatt csonka volt, ezért ezúttal a 4. helyen sikerült végeznünk a Csapatbajnokságban.

Köszönjük mindenkinek aki segített nekünk!